Vai jums ir biznesa ideja, ko vēlaties attīstīt Rīgas plānošanas reģionā vai Āgenskalna tirgū?

Mēs atbalstīsim 40 uzņēmējus, lai viņu inovatīvās idejas pārvērstu veiksmīgos uzņēmumos, piedāvājot strukturizētu 4 mēnešu garu tiešsaistes programmu, mentoringu un digitālus izglītojošus rīkus.

Saliedējam Rīgas reģiona iedzīvotājus ar ēdiena mākslu, labsajūtu un ilgstpējīgumu.

Eiropas Komisijas “Apvārsnis 2020” (Horizon 2020) programmas ietvaros, jau otro gadu atbalstām iniciatīvas, kuru mērķis ir attīstīt Rīgas reģionu un Āgenskalna tirgu. Mēs vēlamies atbalstīt uzņēmumus, kas var sniegt cilvēkiem augstāku dzīves kvalitāti.

Mūsu mērķis ir palīdzēt uzņēmumiem, kas attīsta vietējās inovācijas, ir dabai draudzīgi un veicina labklājību – no svaigas, vietējas izcelsmes pārtikas līdz dinamiskām publiskām vietām atpūtai un izglītībai. Mēs vēlamies atbalstīt uzņēmumus, kas veicina ekonomisko izaugsmi, izmantojot jēgpilnu mijiedarbību, izklaidējošas kultūras aktivitātes un bagātinošu pieredzi sabiedrībā.

Mēs ticam kopības spēkam. Tas, kā mēs iesaistāmies publiskajā telpā, var ilgstoši ietekmēt mūsu kopienas veselību, laimi un ilgtspējību. Tāpēc uzsākam otro programmas kārtu, lai turpinātu atbalstīt uzņēmējus Rīgas reģionā!

Pagājušajā gadā 19 uzņēmēji ar dažādām biznesa idejām veiksmīgi pabeidza mūsu uzņēmējdarbības programmu, gūstot labumu no mentoringa, kopienas pasākumiem, ekspertu sesijām, sadarbības semināriem un iespēju cīnīties par braucienu uz IN-HABIT ģenerālasambleju Slovākijā, lai prezentētu savu projektu starptautiskā konferencē.

Uzņēmumu bija vērsti uz veselību un labklājību
0 %
Uzņēmēju pēc programmas vēlētos uzturēt kontaktus ar mentoriem
0 %
Dalībnieku ieteiktu šo pieredzi kādam citam
0 %
Uzņēmēju atdzīst, ka programma ir bijusi noderīga, svarīga vai kritiska viņu biznesam
0 %

Iepazīstieties ar dažiem programmas Alumni uzņēmējiem:

Kristīne Jacino
Engineering for children radītāja

Pārtikas izglītības skola ir inovatīva iestāde, kurā bērni iedziļinās aizraujošajā pārtikas ražošanas tehnoloģiju pasaulē, izmantojot saistošas ​​grāmatas un animētus video, vienlaikus attīstot savas kulinārijas prasmes, maņu izpratni un zināšanas par pārtikas drošību. Ar visaptverošu mācību programmu, kas ietver izglītību par uzturu, un specializētu programmu "Dizaina domāšana uzņēmējdarbības attīstīšanai", skola ne tikai sniedz iespēju jauniem audzēkņiem, bet arī nodrošina pedagogus ar labākām zināšanām par pārtikas ražošanu un tās uzturvērtību.

Elīna Zandere
Legomo radītāja

Legomo ir ar uzturvielām bagāts gatavs ēdiens, kas palīdz klientiem uzturēt veselīgu un gardu uzturu. Legomo inovatīvā tehnoloģija efektīvi saglabā dārzeņu uzturvērtību, nezaudējot garšu un pievilcību, izvairoties no konservantiem un pārmērīgiem ražošanas procesiem. Saskaņā ar statistiku, 81% eiropiešu regulāri patērē gatavus ēdienus. Tomēr joprojām trūkst iespējas, kas būtu veselīgas. Radot Legomo, esmu saglabājusi pārliecību, ka ērtībai nav jābūt līdzvērtīgai kompromisam.

Elvija Vanaga
Fat Cat leaves radītāja

Fat Cat leaves piedāvā bioloģiski noārdāmus kaķu pakaišus no kritušām koku lapām, kas pēc lietošanas saspiežas kopā un var labāk absorbēt nevēlamu smaku. Mūsu mērķis ir padarīt mūsu kaķu dzīvi zaļāku un videi draudzīgāku. Produkta Fat Cat leaves lietošana ne tikai samazina izlietoto kaķu pakaišu daudzumu poligonos, bet arī veicina pilnvērtīgu resursu, kritušo koku lapu, izmantošanu.

Liene Turlaja
Skillarize radītāja

Skillarize sniedz kopienas vadītājiem iespēju savās kopienās atvieglot savstarpēju mācīšanos, izmantojot viedu automatizāciju un ietekmīgu komunikāciju. Mūsu platforma pārveido mācīšanos, pievienojot personalizētu savstarpēju mijiedarbību starp grupas vai kopienas locekļiem. Pievienojieties mums, lai mainītu izglītību, kļūstot par beta testētāju kā kopienas pārvaldnieku, un kopā veidosim interaktīvās mācīšanās nākotni!

Mēs ticam, ka jūs varat gūt panākumus.

Mēs zinām, ka jūsu ideja spēj mainīt mūsu dzīvesveidu un dzīves pieredzi.

Mēs vēlamies atbalstīt 40 biznesa idejas, lai īstenotu šo vīziju, un jūsu ideja var būt viena no tām. Vai esat gatavs veltīt 4 mēnešus, lai uzlabotu un liktu pamatus sava biznesa attīstībai, izmantojot jaunākos uzņēmējdarbības rīkus? Lūk, ko mēs piedāvājam:

Veidojiet draudzību un profesionālu sadarbību ar uzņēmējiem Itālijā, Spānijā un Slovākijā, lai paplašinātu savas uzņēmējdarbības iespējas un kopienas atbalstu.

Saņemiet 1:1 mentoringu, kas palīdzēs jums pieņemt lēmumus par uzņēmējdarbību.

Jums būs iespēja piedalīties konkursā, lai dotos uz starptautisko IN-HABIT konsorciju kādā no programmas dalībvalstīm un prezentētu savu biznesa ideju.

Iespēja iepazīties ar organizācijām, kas fokusējas uz uzņēmējdarbības attīstību, investīciju fondiem un daudzām citām iespējām!

Lūk, ko par IN-HABIT programmu saka pirmās grupas dalībnieki:

Kas mūs padara tik veiksmīgus?

Pakāpeniska mācīšanās un pilnveidošanās

Mūsu programma ir izstrādāta tā, lai palīdzētu jums iziet cauri katram jūsu biznesa ceļojuma posmam. Jūs mācīsieties pildot praktisku uzdevumus, kurus jūs varat izmantot savā biznesā jau no pirmās dienas.

ELASTĪGA MĀCĪŠANĀS TIEŠSAISTĒ

Strādājiet no jebkuras vietas un jebkurā laikā, izmantojot mūsu tiešsaistes platformu. Viss, kas jums nepieciešams, ir interneta pieslēgums un dators. Koncentrējieties uz savas uzņēmējdarbības gaitām, neierobežojot savus pārējos pienākumus!

 
Mentors tieši jums!

Mēs saliksim jūs pārī ar mentoru, ar kuru jūs komunicēsiet iknedēļas videozvanos. Viņš sniegs plašāku redzējumu no malas, lai palīdzētu jūsu biznesa idejai attīstīties.

EKSPERTU SESIJAS

Piedalieties mūsu vadītajos vebināros ar pieredzējušiem profesionāļiem par dažādām tēmām. Iegūstiet praktiskas vadlīnijas, ko piemērot savā uzņēmumā.

KĻŪSTIET PAR KOPIENAS DAĻU

Pievienojieties draudzīgai citu IN-HABIT jauno uzņēmēju un biznesa mentoru kopienai, lai dalītos ar resursiem, veidotu biznesa partnerības un kopā risinātu problēmas.

IZSTRĀDĀJIET SAVU BIZNESA PLĀNU

Pēc tam, kad esat izgājis inkubācijas procesu, izveidojiet un lejupielādējiet no mūsu platformas kopsavilkumu, ar kuru varat dalīties ar bankām, investoriem vai citām ieinteresētajām pusēm, lai atbalstītu jūsu biznesa izaugsmi.

NOSLĒGUMA PASĀKUMS

Programmas noslēgumā mēs organizēsim noslēguma pasākumu, kurā jūs varēsiet prezentēt savu biznesa ideju. Visi dalībnieki varēs dalīties ar saviem projektiem un veidot kontaktus ar programmas partneriem.

What can I expect to gain from the program?

As an entrepreneur
As a mentor
Proven methodology

You will learn by doing with an approach inspired by MIT's Disciplined Entrepreneurship. More than 2900 entrepreneurs from 120+ countries have already gone through our methodology!

Mentorship guidance

You will work closely with a mentor who will guide you throughout the length of the program. Have weekly video sessions where you will review their work, get feedback, and resolve any questions.

Global Network

You will connect with the rest of the program participants, a community of peer entrepreneurs working in your city towards the same goals as you. Connect with them throughout the different program sessions to share resources and tackle challenges together.

Your own executive summary

Founders will work on their business step by step while generating a validated business plan and executive summary. You will be able to download a PDF version to later present it in front of investors, other co-founders, etc.

Anytime, Anywhere

Collaborate from anywhere at any time through our online platform; no barriers, limits, or excuses; just an internet connection!

Exclusive perks

Access to expert masterclasses + more than 30K in discounts on HubSpot, Amazon WS, Google Suite, MailJet, IBM…

Pitch your business

At the end of the program, you will join our pitch competition during the final Demo Day with relevant stakeholders from the ecosystem.

Prasības uzņēmējiem

Prasības mentoriem

Ko jūs iemācīsieties šajā programmā?

Aizpildot platformas 8 moduļus, izveidosiet skaidru un strukturizētu biznesa plānu un tā kopsavilkumu.

 

Vērtības piedāvājums

Definējiet kā Jūsu produkts vai pakalpojums atšķiras no citiem un ir vērtīgs jūsu klientam.

Konkurences karte

Izceliet savu produktu vai pakalpojumu salīdzinājumā ar konkurentiem, pārdodot savu produktu vai pakalpojumu tiem pašiem klientiem.

Iesaistīto pušu karte

Nosakiet personas vai grupas, kas ir ļoti ieinteresētas vai iesaistītas jūsu projektā.

Biznesa modelis un mārketings

Reklamējiet savus produktus efektīvi un pārdodiet vairāk par pareizo cenu.

Cenu noteikšana un biznesa funkcionalitāte

Pārliecinieties, ka jūsu bizness laika gaitā joprojām ir rentabls.

Finanšu prognozes

Plānojiet finansiālo stabilitāti un naudas pārvaldību nākamajiem 3 uzņēmējdarbības gadiem.

Ietekmes plāns

Plānojiet, kā jūsu uzņēmums sniegs ieguldījumu jūsu nozarē un reģionā, un nosakiet, kā jūs to novērtēsiet.

Izaugsmes plāns

Izvirziet izaugsmes mērķus un prioritātes un laika gaitā pārraugiet, kā jums veicas ar to sasniegšanu.

Piesakieties laicīgi!

Dienas
Stundas
Minūtes

2023.gada 30.novembris

Laika grafiks

01
01

Pievienojieties programmai

no š.g. 25.septembra līdz 30.novembrim

Pastāstiet mums vairāk par sevi un savu biznesa ideju (uzņēmējiem) vai savu profesionālo pieredzi (mentoriem), piesakoties zemāk norādītajā saitē. Mūsu komanda izvērtēs visus pieteikumus un atlasīs tos uzņēmējus un mentorus, kuri vislabāk atbilst programmas mērķim.

Pieteikties tagad >

02
02

Izraudzīto kandidātu paziņošana

2023.g. decembra sākums

Mēs izskatīsim visus pieteikumus un atlasīsim uzņēmējus un mentorus dalībai IN-HABIT Riga inkubācijas programmā.

03
03

Apmeklējiet jauno dalībnieku uzņemšanas sesiju

2023.g. decembra sākums

Ja tiksiet izvēlēts, mēs aicināsim jūs piedalīties informatīvajā sesijā, lai iepazīstinātu ar inkubācijas programmas norisi. Šajā sesijā informēsim par programmas dalībnieku lomu, par to, kāda būs mentoru un projektu dalībnieku savstarpējā sadarbība, kā pareizi lietot “Bridge for Billions” inkubācijas platformu un būs vēl daudzas citas labas lietas!

04
04

Mentoru un uzņēmēju saskaņošana

2023.g. decembra sākums

Piedalies mūsu saskaņošanas (matching) procesā! Uzņēmēji un mentori varēs tikties dažādās brīvi izvēlētās virtuālajās sesijās. Šo sesiju ietvaros abas puses varēs tuvāk iepazīties, izvērtēt idejas un iesūtīt mums savas vēlmes. Šādi tiks izveidotas vislabākas mentoru-uzņēmēju sadarbības komandas. 

05
05

Tiešsaistes inkubācijas programma

no 2024.g. 9.janvāra līdz 31.maijam

Jūs uzsākat savu tiešsaistes inkubācijas pieredzi, kas ietver mentoringa sesijas, viedus sadarbības rīkus un strukturētu turpmāko attīstību.

  • Uzņēmējiem un mentoriem būs 4 mēneši, lai pabeigtu inkubācijas ciklu un izstrādātu dzīvotspējīgu biznesa plānu.
  • Uzņēmējiem būs iespēja detalizēti apskatīt vissvarīgākās sava biznesa sadaļas (no vērtības piedāvājuma pilnveidošanas līdz skaidra izaugsmes plāna izstrādei).

  • Mentori katru nedēļu tiksies ar saviem uzņēmējiem individuālajās sesijās, lai apgūtu 8 biznesa moduļus.

  • Programmas noslēgumā uzņēmēju rokās būs pilnvērtīgs biznesa plāns un tā kopsavilkums, kuru var prezentēt, piemēram, investoriem. 

  • Pēc programmas pabeigšanas finālisti tiks uzaicināti uz klātienes prezentāciju (“pitch”)  sesiju, lai prezentētu savus projektus programmas demo dienā (vairāk par šo uzzināsiet programmas norises gaitā).

Uzziniet kā varat kļūt par daļu no mūsu programmas un pievienoties mūsu tiešsaistes informatīvajai sesijai. Atstājiet mums savu kontaktinformāciju, un mūsu programmas vadītājs ar jums sazināsies!

Kas ir IN-HABIT?

IN-HABIT ir Eiropas Komisijas “Apvārsnis 2020”  programmas (Horizon 2020) projekts, kura mērķis ir nodrošināt  iekļaujošus pasākumus veselības un labbūtības jomās četrās maza un vidēja lieluma pilsētās: Rīgā (Latvija), Kordovā (Spānija), Lukā (Itālija) un Nitrā (Slovākija).

Katrā pilsētā projekta mērķis ir mobilizēt esošos neapgūtos resursus (kultūras, pārtikas, cilvēku-dzīvnieku saikņu veidošanas un vides uzlabošanas jomās), kā rezultātā tiktu paplašināta kopējā iekļautība, veselība un labklājība (angļu val. IHW – Inclusive Health and Wellbeing), ņemot vērā dzimuma, daudzveidības, vienlīdzības un savstarpējās tolerances principus. 

Ar projekta integrēto pieeju tiks apvienotas tehnoloģiskās, digitālās, dabas, kultūras un sociālās inovācijas atsevišķās pilsētas publiskajās telpās. Programmas rezultātu izstrādē, izvietošanā un pārvaldē tiks iesaistīti visi svarīgie vietējā līmeņa ekosistēmas sadarbības partneri.

Projekta koordinators

Partneri​

The best methodology

As the backbone of the program, the program offers a gamified and step-by-step experience that allows entrepreneurs to create their business plans and validate their models.

Far from theory, our pedagogy pushes you to formulate your ideas and answer the tough questions. It invites you to “get out there”, talk to people, research, and validate your ideas. Your mentor will be there for you every week to support you by challenging assumptions and offering a fresh perspective.

At the end of the program, you will not only have a business plan to present to potential investors or new co-founders and team, but you will have total peace of mind that you are building a business validated by your potential clients.

Jautājumi par programmu?

Uzņēmējiem

Mentoriem

Vai šeit tomēr nav atbildes uz jūsu jautājumu?

Ja jums ir kādi papildu jautājumi, sazinieties ar IN-HABIT Riga Inkubācijas programmas vadītāju Aneti Grosbergu

Šī programma ir tapusi sadarbībā ar  

Šis projekts ir saņēmis finansējumu no Eiropas Savienības pētniecības un inovāciju atbalsta programmas “Apvārsnis 2020” (Horizon 2020) granta līguma Nr.869227 ietvaros.

Lai iegūtu papildu informāciju, lūdzu, apmeklējiet mūsu vietni